Czy jesteś obserwowany?

Czy jesteś obserwowany?

Oczywiście My to sprawdzimy!

Ponieważ rozumiemy, że życie uczuciowe, biznesowe, polityczne lub inne, może stwarzać wiele problemów emocjonalnych lub biznesowych.

Poniekąd wtedy możemy być poddani obserwacji wykonanej na zlecenie partnera życiowego, wspólnika, firmę konkurencyjną, organizację lub inne.

Detektyw rozumie emocje bycia poddanym obserwacji, wiemy że wtedy jest to trudne do akceptowania, zwłaszcza gdy nie jesteśmy pewni swoich podejrzeń w tej materii. Tłoczą się w głowie różne myśli, ich jakość jest zależna od tego czy mamy swoje grzeszki. Nawet jeśli nie mamy nic na sumieniu, to nie wiemy jakie intencje mają osoby wykonujące potencjalną obserwację.

Czy jesteś obserwowany
Czy jesteś obserwowany

Również zdarza się że czujemy intuicyjnie na sobie czyjś wzrok, co powoduję nasza uwagę, wtedy zaczynamy przypatrywać się podejrzliwie wszystkim i wszystkiemu na swojej drodze do domy lub pracy. Zaczyna nas chwytać w swoje szpony nadmierne zdenerwowanie a z czasem nawet paranoja na tym punkcie.

Dlatego radzimy tego nie lekceważyć, ponieważ może to być prawda.

Przyczyny obserwacji naszej osoby mogą być różne np.:

-zlecenie obserwacji przez małżonka pod kątem zdrady,

-utrata zaufania przez partnera biznesowego,

-wywiad środowiskowy innych osób niedotyczący nas samych,

-zainteresowanie środowisk politycznych,

-możesz być jakiegoś typu przeszkodą biznesową dla organizacji,

-złodziej robiący obserwacje przed włamaniem,

-zabójca robiący rozeznanie przed morderstwem,

-ludzie przygotowujący grunt do porwania,

-obserwacja i zdobywanie dowodów w celach  zemsty,

-zwykła próba zbliżenia się kogoś komu brakuje odwagi,

-zbieranie śladów pod kontem sprawdzenia DNA,

-próba popsucia opinii i wiarygodności przez rozchwianie waszej psychiki,

-choroba psychiczna i zazdrość w stosunku do was,

-inne w zależności od indywidualnego przypadku.

Detektyw Kraków
Detektyw Kraków

Prywatny detektyw zdaje sobie sprawę że przyczyn może być bardzo wiele, na to czy występują inne, możemy odpowiedzieć przy zgłoszeniu się do nas osób potrzebujących pomocy oraz przy wstępnym zapoznaniu się ze sprawą.

Jeśli nic nie robimy ze swoimi podejrzeniami, to poddani temu uczucie bycia obserwowanym w dłuższej perspektywie czasowej, może spowodować cierpienie i problemy naszych najbliższych. Ponieważ wtedy stajemy się nieufni i nerwowi, a to wpływa na relację naszymi bliskimi.

Dlatego dobrze jest zgłosić swoje obawy na policji, ale bez dowodów i konkretnych wskazań policja nic tu nie pomoże, ponieważ nadal mówimy o podejrzeniu obserwacji oraz o nieokreślonym zagrożeniu.

I w takiej sytuacji jest niezbędna usługa np. Biuro Detektywistyczne Tomasz Różycki, ponieważ jesteśmy profesjonalistami, mamy doświadczenie i możliwości przy rozwiązywaniu takich zleceń.

Również dobrym powodem zatrudnienia nas może być uzyskanie:

-wiedzy,

-spokoju,

-bezpieczeństwa fizycznego i ekonomicznego,

-lub innego zabezpieczenia zależnego od zagrożenia.

 

Dlatego detektyw radzi

Najlepiej zachować rozsądek i spokój wykonując w pierwszej kolejności czynności:

-ważny jest czas zgłoszenia o pomoc, czy szybciej tym lepiej,

-wykonać telefon do detektywa, ale z nie swojego telefonu, może być na podsłuchu,

-nie informujmy nikogo o spotkaniu detektywem,

-na spotkanie z detektywem udajemy się sami,

-udajmy się na spotkanie tak jakbyśmy chcieli zgubić ogon,

-na spotkanie nie zabieramy telefonu, laptopa, żadnej elektroniki,

-nie jedziemy własnym samochodem,

-detektyw w pierwszej rozmowie poinformuje co zrobić jeszcze w zależności co usłyszy.

Detektyw Kraków obserwuje
Detektyw Kraków obserwuje

Czy jesteś obserwowany?

Następnie już na samym spotkaniu detektyw przeprowadza wywiad do sprawy. Detektyw wypytuje o okoliczności i nasze spostrzeżenia, dosłownie uczy się wstępnie przez waszą opowieść tej sytuacji.

Również detektyw w trakcie zlecenia, może poprosić o udostępnienie telefonu komórkowego, laptopa, samochodu lub innych celem przebadania pod kątem zainstalowanego podsłuchu.

Jeśli wyrazicie zgodę to również może być przebadany dom lub miejsce pracy również pod kontem zainstalowanego podsłuchu.

Poniekąd Detektyw będzie robił wywiad z wami o waszym zrozumieniu powodów podejrzewanej obserwacji. Tutaj zalecamy szczerość, ponieważ detektyw dochowuje tajemnicy, a szczere informacje z reguły ułatwiają współpracę i skuteczną realizację zlecenia.

Detektyw z reguły i tak dociera do prawdy, więc nie ma co komplikować, będzie to tylko bardziej czasochłonne i kosztowniejsze.

Prywatni detektywi oprócz sprawdzenia powyższych mogą jeszcze zrobić kontr obserwacje połączoną z wywiadem środowiskowym, wywiadem gospodarczym lub innym w zależności od trudności środowiskowej i potrzeb do danej sprawy.

Na początku, w trakcie i może na koniec sprawy, detektyw może zalecać brak zmian w waszym zachowaniu. To jest potrzebne dla spokojnej i dalszej realizacji zlecenia, bez wzbudzania podejrzeń obserwujących was jako figuranta.

Następnie nasze Biuro Detektywistyczne Kraków weryfikuje informacje i obawy klienta. Jeśli rzeczywiście są obserwatorzy, tą będą ustaleni oraz będą ustalone powody ich obserwacji.

Jeśli zachodzi potrzeba to przy akceptacji klienta powiadamiamy organy ścigania, przedstawiając im zdobyte informacje i dowody.

Oczywiście

Również mogą wchodzić inne zachowania w takich sprawach, ale o tym informujemy bezpośrednio klienta przy zaistniałym zagrożeniu.

 

Oczywiście przez te zachowania chcemy powiedzieć inaczej, że posiadamy również ukryte ,,zalety” przy takich sprawach, które promują naszą skuteczność.

 

Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług Biuro Detektywistyczne Różycki.

Skuteczny Detektyw Kraków
Skuteczny Detektyw Kraków

Ten i inne teksty piszę i zamieszczam na swojej stronie internetowej:

http://detektywmalopolska.pl/ w zakładce BLOG.

 

Czy jesteś obserwowany?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonZADZWOŃ